Chytrý přepínač Wi-Fi Sonoff Dual R3 Lite

Snadná instalace - díky malé velikosti

Ovládání hlasem - díky podpoře Amazon Alexa a Google Home

Bezpečnost a nízká spotřeba - obal z nehořlavého materiálu a velmi nízká spotřeba

293 Kč
Máme skladem (1 ks)
Cena je včetně 21 % DPH.

Podporované aplikace a technologie:

eWeLink Amazon Alexa Google Home IFTTT Wi-Fi

Nabízíme tuto Dopravu:

Zásilkovna na pobočku
59 Kč
Česká pošta - Balík do Ruky
99 Kč
DPD
89 Kč

Inteligentní spínač Sonoff Dual R3 Lite

Pohodlné ovládání osvětlení nebo automatických žaluzií. Inteligentní spínač Sonoff Dual R3 Lite umožňuje obousměrné ovládání vybraných zařízení a umožňuje vytvářet pracovní plány prostřednictvím aplikace. Je také kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Home. Spolupracuje také s dalšími produkty Sonoff, jako je například LED pásek L2, a je mimořádně odolný.

Mnoho způsobů použití

Vypínač může sloužit jako inteligentní řídicí modul pro střídavý motor 100-240 V. Díky tomu je ideální mimo jiné pro ovládání automatických záclon, elektrických rolet, markýz, garážových vrat nebo dokonce elektrického grilu. Můžete jej také úspěšně použít k ovládání osvětlení.

Naplánujte si práci

Přizpůsobte si spínání připojených zařízení tak, aby odpovídalo vašemu dennímu rozvrhu. Produkt umožňuje vytvářet podrobné pracovní plány. Chcete, aby vás ráno probudily první sluneční paprsky? Nastavte roletu tak, aby se automaticky zvedla v určitý čas. Můžete dokonce nastavit procento otevření závěsů!

Dálkové ovládání

Než jste odešli z domu, nezatáhli jste venkovní rolety a zrovna začalo pršet? Žádný problém - stačí sáhnout po telefonu! Aplikace umožňuje dálkově ovládat zařízení připojená k vypínači. Několika kliknutími je můžete spustit, vypnout nebo upravit jejich parametry.

Získejte jedinečnou atmosféru

Vypínač Dual R3 Lite je kompatibilní i s dalšími výrobky Sonoff. Můžete například vytvořit inteligentní scénu, která po aktivaci zatáhne žaluzie, zapne LED pásek L2 a změní barvu osvětlení. Tímto způsobem můžete rychle změnit atmosféru v místnosti!

Hlasové ovládání

Už nemusíte pokaždé sahat po telefonu nebo se zvedat ze židle, abyste mohli ovládat svá zařízení. Přepínač je kompatibilní s aplikacemi Amazon Alexa a Google Assistant, což znamená, že jej můžete ovládat hlasem. Jednoduchým příkazem můžete zatáhnout žaluzie nebo rozsvítit světla!

Oboustranné ovládání

Chcete mít možnost ovládat osvětlení vypínačem nejen v prvním patře, ale i v přízemí? Žádný problém! Systém Dual R3 Lite podporuje 2-cestné ovládání, takže můžete používat zařízení podle svého výběru. Zapněte světlo, když chcete vystoupat po schodech, a vypněte, když jste nahoře. Už se nemusíte orientovat ve tmě!

Hlavní parametry:

 • Značka Sonoff
 • Model Dual R3 Lite
 • Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz
 • Odporová zátěž 2200 W / 10 A pro každý gang, 3300 W / 15 A celkem
 • Lišta DIN 35mm
 • Vstup / výstup AC 100-240V 50/60Hz
 • Zatížení motoru 10-240W / 1A
 • Materiál PC V0
 • Rozměry 54x49x24 mm
 • Pracovní teplota -10-40°C.

Obsah balení:

 • 1x Dual R3 Lite
 • uživatelská příručka.

Záruka: 24 měsíců

Oficiální název: Chytrý přepínač Wi-Fi Sonoff Dual R3 Lite

Produktové číslo: DUALR3 Lite

Soubory ke stažení


Top