Chytrý Wi-Fi vypínač Sonoff MINIR3

Snadná instalace - díky malé velikosti, napájení CR2032!

Ovládání hlasem - díky podpoře Amazon Alexa a Google Home.

Bezpečnost a nízká spotřeba - obal z nehořlavého materiálu a velmi nízká spotřeba.

265 Kč
Cena je včetně 21 % DPH.

Podporované aplikace a technologie:

eWeLink Amazon Alexa Google Home IFTTT Wi-Fi

Nabízíme tuto Dopravu:

Zásilkovna na pobočku
59 Kč
Česká pošta - Balík do Ruky
99 Kč
DPD
89 Kč

Chytrý Wi-Fi vypínač Sonoff MINI R3

Ještě pohodlnější a bezproblémovější ovládání vašich chytrých zařízení? S vypínačem Sonoff MINI R3 je to možné! Výrobek umožňuje ovládat připojená zařízení pomocí aplikace eWeLink nebo hlasových asistentů, jako jsou Google Assistant, Amazon Alexa a Alice. Získal certifikace TÜV, FCC a CE a má maximální zatížení 16 A a 3500 W. Navíc po spárování MINI R3 se samostatně dostupným přepínačem S-MATE získáte ještě více možností dálkového ovládání svých zařízení.

Spárování s přepínačem S-MATE

Zapomeňte na nejčastější problémy se správou chytré domácnosti. Když zařízení MINI R3 spárujete s přepínačem S-MATE, můžete jej ovládat lokálně v dosahu až 50 m, a to i v případě, že nelze navázat internetové připojení - umožňuje to signál eWeLink-Remote. Přepínač S-MATE je napájen baterií CR2032, takže nevyžaduje použití neutrálního kabelu (N). Můžete jej tedy snadno používat i při instalaci "starého typu".

MINI R3 + S-MATE - co byste ještě měli vědět?

Instalace obou spínačů je velmi jednoduchá. Nainstalujte S-MATE do nástěnné spínací skříňky - je kompatibilní s 1/2/3klíčovými spínači různých typů. Díky tomu můžete například jedním tlačítkem zapínat/vypínat zařízení a ostatními aktivovat scény v aplikaci eWeLink. Kromě toho je možné spárovat jeden spínač S-MATE s několika spínači MINI R3 nebo naopak. Tímto způsobem můžete optimálně přizpůsobit svou chytrou domácnost svým potřebám.

Bezpečnost používání

Zpracování v nejvyšší kvalitě. Vypínač MINI R3 získal certifikát TÜV a splňuje také normy CE a FCC. To znamená, že zařízení je plně v souladu s mezinárodními právními předpisy. Zajišťuje bezpečnost používání a bude vám dobře sloužit po dlouhou dobu. Díky promyšlenému designu a použití kvalitních materiálů je navíc vypínač mimořádně trvanlivý a odolný proti opotřebení.

Mnoho možností dálkového ovládání

Pomocí aplikace eWeLink můžete dálkově zapínat a vypínat zařízení spárovaná s vypínači - nejen doma, ale i v práci nebo na dovolené. Můžete také nastavit pracovní plány a chytré scény. Můžete například zařídit, aby se ventilátor automaticky zapnul, když přídavný senzor (prodává se samostatně) zjistí, že teplota v místnosti překročila určitou hodnotu. Zařízení můžete také seskupit a ovládat jich několik současně.

Hlasové ovládání

Připojená zařízení se spínači lze ovládat také hlasem. MINI R3 spolupracuje s chytrými asistenty, jako jsou Google Assistant, Amazon Alexa a Alice. Stačí pár slov a můžete zhasnout světla, aniž byste se pohnuli z pohodlí svého gauče nebo křesla! A co víc, vypínač sice není kompatibilní s Apple HomeKit, ale v aplikaci eWeLink je k dispozici zástupce Siri. Takže si můžete nechat pomoci i od tohoto asistenta!

Hlavní parametry:

 • Značka Sonoff
 • Model MINIR3
 • Vstup 100-240V ~50/60Hz 16A max.
 • Výstup 100-240V ~50/60Hz 16A max.
 • Max. zátěž 3500W
 • Vzdálenost příjmu eWeLink-Remote Až 50 m v otevřeném prostoru
 • Podporované operační systémy Android, iOS
 • Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4GHz
 • Materiál (plášť) PC V0
 • Rozměry 54x45x24 mm.

Balení obsahuje:

 • 1x MINIR3
 • 1x uživatelská příručka.

Záruka: 24 měsíců

Oficiální název: Chytrý Wi-Fi vypínač Sonoff MINIR3

Produktové číslo: MINIR3

Soubory ke stažení


Top