Inteligentní přepínač Sonoff MINIR4

Snadná instalace - díky malé velikosti

Ovládání hlasem - díky podpoře Amazon Alexa a Google Home

Bezpečnost a nízká spotřeba - obal z nehořlavého materiálu a velmi nízká spotřeba

349 Kč
Máme skladem (8 ks)
Cena je včetně 21 % DPH.

Podporované aplikace a technologie:

eWeLink Amazon Alexa Google Home IFTTT Wi-Fi

Nabízíme tuto Dopravu:

Zásilkovna na pobočku
59 Kč
Česká pošta - Balík do Ruky
99 Kč
DPD
89 Kč

Inteligentní spínač Sonoff MINIR4

Chcete svá zařízení používat ještě pohodlněji? S chytrým vypínačem Sonoff to bude možné! Produkt umožňuje ovládat připojená zařízení pomocí aplikace eWeLink nebo prostřednictvím asistentů, jako je Google Home nebo Amazon Alexa. Pro potvrzení bezpečnosti získalo zařízení několik certifikací. Navíc jeho kombinací s hardwarem R5 nebo S-MATE (k prodeji samostatně) získáte ještě více možností dálkového ovládání svých zařízení.

01Sonoff/MINIR4/4

Chytrý přepínač

Chytrý vypínač Sonoff se vyznačuje malými rozměry, díky nimž se pohodlněji používá a vejde se do různých montážních krabic, včetně té nejmenší - EU/86/120. Je vybaven čipem EPS32, který z něj udělal inteligentní zařízení. S jeho pomocí můžete automatizovat osvětlení a elektronická zařízení, a proměnit tak svůj domov, v inteligentní domácnost.

01Sonoff/MINIR4/5

Vysoká kompatibilita

Sonoff Smart Switch vykazuje velkou kompatibilitu. Můžete jej snadno připojit ke spínačům, jako jsou dveřní spínač, kolébkový spínač, momentový spínač, spínač SPDT, a dokonce i k bezproudovým senzorům. Navíc můžete snadno vytvářet chytré scény, protože spínač spolupracuje se senzory pohybu, dveřními a okenními senzory nebo dalšími funkcemi domácí automatizace.

01Sonoff/MINIR4/6

Snadné ovládání

Již se nemusíte obtěžovat se správou chytré domácnosti. Vypínač MINI R4 můžete rovnou spárovat s vypínačem R5 a S-MATE (k prodeji samostatně), takže jej budete moci ovládat lokálně, i když nemůžete navázat internetové připojení. Umožní vám to signál eWeLink-Remote. Navíc můžete přepínač ovládat i hlasem, a to díky kompatibilitě se službami Google Home a Amazon Alexa.

01Sonoff/MINIR4/2

Rychlé spuštění

Připojení chytrého vypínače je velmi snadné. Stačí jej propojit se správným zařízením a poté stáhnout aplikaci eWeLink. Nyní stačí spárovat telefon a zařízení s technologií Bluetooth. To vám umožní vykonávat kontrolu nad celou domácností, i když jste v práci nebo na nákupech.

01Sonoff/MINIR4/3

Zabezpečení

Chytrý vypínač Sonoff je také zárukou bezpečnosti i v neobvyklých situacích. Získal certifikaci TÜV a splňuje také normy CE a FCC. Díky tomu máte jistotu, že zařízení splňuje mezinárodní předpisy. Navíc je díky novým konektorům, ohnivzdornému pouzdru a použití kvalitních materiálů ještě odolnější vůči opotřebení a může vám sloužit velmi dlouho.

01Sonoff/MINIR4/1

Hlavní parametry:

  • Výrobce Sonoff
  • Model MINIR4
  • Vstup 100-240 V ~ 50/60 Hz 10 A max.
  • Výstup 100-240 V ~ 50/60 Hz 10 A max.
  • Materiál PC V0
  • Rozměry 39,5 × 33 × 16,8 mm
  • Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2,4 GHz.

Balení obsahuje:

  • 1x MINIR4
  • 1x uživatelská příručka.

Záruka: 24 měsíců

Oficiální název: Inteligentní přepínač Sonoff MINIR4

Produktové číslo: MINIR4

Soubory ke stažení


Top