Chytrý přepínač Sonoff ZBMINIL2

Snadná instalace - díky malé velikosti

Ovládání hlasem - díky podpoře Amazon Alexa a Google Home

Bezpečnost a nízká spotřeba - obal z nehořlavého materiálu a velmi nízká spotřeba

385 Kč
Máme skladem (3 ks)
Cena je včetně 21 % DPH.

Podporované aplikace a technologie:

Zigbee eWeLink Amazon Alexa Google Home Zigbee2MQTT

Nabízíme tuto Dopravu:

Zásilkovna na pobočku
59 Kč
Česká pošta - Balík do Ruky
99 Kč
DPD
89 Kč

Chytrý přepínač Sonoff ZBMINIL2

Chcete snadněji ovládat svá zařízení? S přepínačem Sonoff to bude možné! S jeho pomocí získáte kontrolu nad osvětlením v domě. Vyznačuje se malými rozměry, takže jej snadno nainstalujete do různých montážních krabic, a navíc spolupracuje s různými typy vypínačů. Navíc jej můžete ovládat hlasem, protože je kompatibilní s aplikacemi Google Home nebo Amazon Alexa.

01Sonoff/ZBMINIL2/7

Chytrý vypínač

Vypínač Sonoff Smart Switch se vyznačuje malými rozměry, takže jej můžete namontovat do různých montážních krabic, dokonce i do té nejmenší - EU/86/120. Navíc funguje s různými typy externích vypínačů, jako je kolébkový vypínač nebo nástěnný vypínač s tlačítky. Zařízení Sonoff se také snadno instaluje a nevyžaduje nulový vodič.

01Sonoff/ZBMINIL2/1

Více možností ovládání

Inteligentní spínač Sonoff má možnost obousměrného ovládání. Můžete jej snadno připojit k osvětlení schodiště. Navíc pro ještě snadnější ovládání můžete vytvářet chytré scény a pomocí funkce časovače můžete nastavit, kdy se mají světla zapnout, vypnout, nebo naplánovat časové smyčky.

01Sonoff/ZBMINIL2/6

Jednoduchost a spolehlivost

Pro větší pohodlí je spínač Sonoff vybaven hlasovým ovládáním, protože vykazuje kompatibilitu s aplikacemi Google Home, Amazon Alexa nebo Alice. Navíc se nemusíte obávat problémů s internetem, protože Sonoff se svým spínačem Zigbee 3.0 se může připojit k rozbočovači Zigbee a vytvořit domácí síť LAN. Navíc máte možnost ovládat osvětlení, i když jeho výkon je pouze 3 W.

01Sonoff/ZBMINIL2/2

Rychlé spuštění

Připojení chytrého spínače je velmi snadné. Stačí jej propojit se správným zařízením a poté stáhnout aplikaci eWeLink. Nyní stačí spárovat telefon a zařízení s technologií Bluetooth. To vám umožní vykonávat kontrolu nad celou domácností, i když jste v práci nebo na nákupech.

01Sonoff/ZBMINIL2/4

Záruka bezpečnosti

Chytrý vypínač Sonoff ZBMINIL2 je zárukou bezpečnosti, a proto je jeho kryt vyroben z PC s požární odolností V-0. Navíc svorkovnice zaručují bezpečnost kabelů a zajišťují jejich spolehlivé připojení. Přepínač je také vybaven jádrem EFR32MG22, které se vyznačuje nízkou spotřebou energie. To vše znamená, že inteligentní spínač Sonoff můžete bezpečně používat.

01Sonoff/ZBMINIL2/5

Hlavní parametry:

  • Výrobce: Sonoff
  • Model ZBMINIL2
  • Bezdrátové připojení Zigbee 3.0
  • Rozměry 39,5 × 32 × 18,4 mm
  • Materiál PC V0
  • Vstup 100-240 V ~ 50/60 Hz 6 A max.
  • Výstup 100-240 V ~ 50/60 Hz 6 A max.

Balení obsahuje:

  • 1x ZBMINIL2.

Záruka: 24 měsíců

Oficiální název: Chytrý přepínač Sonoff ZBMINIL2

Produktové číslo: ZBMINIL2

Soubory ke stažení


Top